| Annitu a întrebat:

Cum faci sa ajungi EXPERT TPU?

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Sa raspunzi la intrebari, dar inteligent, la mistocareala, cu stiinta necitita, cu multa intuitie, exprienta si cu mult bun simt ca si "bro"sau amuzant ca si "zoombe3". vei fi pe podium OK

17 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Ca sa ai mai multe date eu zic ca cel mai bine ar fi sa citesti ce s-a scris pe blogul TPU cand s-a decis sa se infiinteze acest titlu
http://www.tpu.ro/blog/?p=134

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Trebuie sa raspunzi cat mai bine la intrebari.

| Annitu explică:

Ca sa ma vedeti pe mine expert ptu mai aveti de asteptat...

pupimik
| pupimik a răspuns:

Sa dai raspunsuri de calitate

| MisterKat a răspuns:

Pentru a putea deveni Expert TPU, ar trebui sa raspunzi cat mai bine la intrebarile utilizatorilor si sa ai cat mai multe raspunsuri castigatoare! Succes! Poate te vom vedea Expert TPU happy

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Sper ca ai primit deja cateva raspunsuri, mai mult decat concludente.
Pentru gabrielutzu: Nu crezi ca este important sa-ti stabilesti niste obiective cat mai inalte? Am senzatia ca atitudinea ta nu este tocmai in acest sens.

| gabrielutzu a răspuns:

Eu nu vreau sa ajung expert TPU, nici vreun alt fel de "expert", daca mi s-ar propune vreodata, in viitor asa ceva, as refuza...ca lumea-i plina de experti, nu?
Mai putini sunt oamenii care stiu sa-si faca bine treaba in domeniul lor, fara sa trambiteze in stanga si in dreapta chestia asta.De modestie(virtute crestina, dupa umila mea parere) nici nu mai poate fi vorba...
Toti vor sa ajunga in top fie ca este vorba de Forbes, sau doar de un... de TPU, uitand ca Dumnezeu vrea cu totul altceva de la noi.
Deci eu prefer sa stau cat mai la coada, si sa am cat mai putine puncte.

| gabrielutzu a răspuns:

Draga Vali, la locul meu de munca vad zilnic oameni, care se intrebau pana mai ieri, ca si tine despre standarde cat mai inalte in viata si astazi stau cu sondele nazo-gastrice in ei si cu venele ciuruite de ace si perfuzii mai ceva decat la razboi...deci da-mi te rog voie sa ma indoiesc de standardele si aspiratiile pe care ni le propune(si ofera) aceasta lume si acest sistem de valori si sa gandesc (ceva) mai realist, cel putin in viziunea mea...happy

| tukhey23 a răspuns:

Ai mult de muncahee hee

| Zoombe3 a răspuns:

Bei trei pahare de apa, te dai de sapte ori peste cap intr-o camera rotunda cu peretii mov si pronunti de douazecisipatru de ori cuvantul : dsabdhgrhegbhvcxvgdhg
laughing nu mi-o lua in nume de rau, dar cand citesc asemenea intrebari, ma mananca rolling on the floor

| SimpleSergio a răspuns:

Da corect!happy Oricum pentru mine...ar inseamna ceva sa devin expert TPU laughing)) adica s-ar potrivi si cu nickul meu... dar nu ma incalzeste daca castig aceasta "titulatura" pe ochi frumosi happy...deci chiar vreau sa merit astawinking...ar insemna mult pentru mine...ar inseamna ca sunt un baiat civilizat...cu bun simt...si multe altele happy care e frumos sa le dobandestiwinking...Prin TPU poti dobandi astfel de calitati big grin VA MULTUMESC CA EXISTATI! O zi placuta in continuare va doresc!

| petitdreamer a răspuns:

Trebuie sa ai cat mai multe raspunsuri castigatoare

| Mihaiii a răspuns:

As vrea si eu sa stiu

| MaimoSH a răspuns:

Sa raspunzi la mai multe intrebari, normal din mai multe categorii, una din fiecare, apoi sa dai raspunsiri eficiente in ceea ce priveste categoria dorita si trebuie sa primesti fundite si asa poti deveni un EXPERT TPU, dar trebuie sa fi eficient si sincer in ceea ce priveste raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci lucrurile stau in felul urmator. Se mai fac din cind in cind campanii de plantat copaci. Cine plantea za mai multi copaci, este declarat cistigatorul si primeste 1 punct. La 5 puncte (5 campanii cistigatoare), devine expert. Ce zici? Te bagi? big grin

| Robtzelu a răspuns:

Sa raspunzi la intrebari cat mai bine.

| дηÐяЄүßя؃ℓØ a răspuns:

Sa raspunzi la intrebari cat se poate de bine