| zUzUkidoO a întrebat:

Buna TPU`! Ce trebuie sa faci ca sa ajungi "expert" sau "user'ul anului"?

Răspuns Câştigător
| winchesters a răspuns:

Pentru a deveni Expert TPU trebuie:
-să dai multe răspunsuri,dar să ții cont și de calitatea lor.
-să nu ceri niciodată fundițe
-să scrii corect,fără greșeli de ortografie
-să fii specializat măcar pe un domeniu anume (exemple: tehnologie,medicină,lingvistică,psihologie,ș.a.m.d)

Pentru a deveni „Userul Anului",este foarte mult de muncă!
Trebuie să ai,pe lângă calitățile unui Expert TPU,și altele.
În fiecare an, Adminul site-ului organizează alegerile pentru „Unerul Anului".La sfârșitul anului, va posa o întrebare cu acest scop. Orice user TPU are drept la vot și poate vota printr-un răspuns la întrebarea respectivă.

2 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Trebuie sa dai cat mai multe raspunsuri si sa castigi cat mai multe fundite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună. Trebuie ca să dai răspunsuri corecte şi folositoare. Ai să primeşti şi fundiţă, dar mai mult ţine de comentariul tău. Sper că te-am ajutat. Pa, pa.