| anonim_4396 a întrebat:

Cum faci un profesor sa te placa?

Răspuns Câştigător
| Abracadabraash a răspuns:

Uite, ai note bune, nu trebuie neaparat sa te placa, tu invata, si atunci nu cred ca ti-ar da note mici daca nu meriti :* Daca te simti in stare, du-te si la olimpiada :* Bafta >big grin

8 răspunsuri:
| Abracadabraash a răspuns:

Inveti bine, esti ucminte la ore. Asa ajungi sub "protectia"profilor :*

| Bonotralalala a răspuns:

Pai raspunde la ora dumnealui si dupa ora pune-i intrebari legate de lectia pe care tocmai ti-a predat-o [ desi intr-adevar nu ai nicio nelamurire ] big grin. Asa fac eu in general la toti profesorii si imi reuseste :d.

| Andrei07565486 a răspuns:

Oferi o bucata de prajituralaughing

| maiAm8conturi a răspuns:

Te duci cu el un weekend la munte.

| AleGsZ a răspuns:

Inveti la ora lui, mai mult decat iti da.

| AnDrEy_8110 a răspuns:

Arati ca iti place foarte mult obiectul respectiv si trebuie sa stii mereu(sa arati ca este simplu acel obiect)! Mie imi place geografia si a functionat! Sper ca te-am ajutat!

| andrei00007 a răspuns:

Daca tu vrei sa te placa, ar trebui sa incepi sa cumperi buchete de flori la 1 septembrie, 8 martie ziua lor, si sa ridici mereu mana ca sa iesi la tabla...

| DISTROID a răspuns:

Ei note bune