| EllaBååå a întrebat:

Ce faci cand te-ai certat cu un profesor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Ii invat lectia, ca sa nu ma prinda niciodata cu ea neinvatata, iar daca este ceva mai serios discut cu parintii sau dirigintele/ diriginta!

Bafta!

Pa, pa.

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Încerc să mă calmez, nu trebuie să degenerez în conflict spontan!
Pa, pa.

April
| April a răspuns:

Iti ceri,politicos si sincer, scuze; sigur profesorul va ierta, dar e la fel de sigur ca nu va uita; asa incat bine ar fi sa fii mai retinuta altadata fiindca faptele mici pot avea urmari mari.Numai bine.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă am avut dreptate, nu fac nimic. Nu regret niciodată când mă cert cu cineva şi se dovedeşte pân' la urmă c-am avut dreptate.
Dacă n-am avut dreptate, îmi cer scuze public şi atât. Dacă am greşit o dată contrându-l când nu merita, nu înseamnă că brusc merită o atitudine linguşitoare sau pioasă din partea mea.
Salut.

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Iti ceri iertare foarte politicos
il astepti cand incepe ora sau la sfarsitul orei, sau sa fie mai romantic laughing in timpul orei cu toti colegii tai in clasabatting eyelashes
sau te duci la cancelarie si`ti prezinti umilele scuze

| Melody a răspuns:

Iti ceri scuze si devii mielusel la ora lui.

| larrii a răspuns:

Pai vorbeste cu el in particular si spune-i ce te deranjeaza si ce te-a suparat dupa care cere-ti scuze :-s

| EllaBååå explică:

Mersi mult

| urgentr a răspuns:

Iti ceri scuze si esti cuminte macar o vreme. Funda?

| Loryoficial a răspuns:

Eu personal as trimite profesoru de unde a venit si las baga inapoibig grin
apoi normal ca m-as muta de la scoala,si i-as sparge geamurile, ii comand pizza; comand taxiuri noaptea la profesor acasa, si cand l-as vedea pe strada i-as da "m---3"

| Crynutza_5332 a răspuns:

Ii aduc un cadou si ma iartelaughing

| KIibrDM a răspuns:

Il omor in bataiebig grin

| Andrre a răspuns:

Suport consecintele. laughing

| ßєtyPєтяσηєℓα a răspuns:

A2a zi as merge sa clarific lucrurile si sa imi cer iertare si daca se poate sa faceti un pact...big grin
daca miai spune ce sa imtamplat toas da sfaturi mai bune
sper sa te fi ajutat big grin