| Bonca_Liana_2000 a întrebat:

Cum imi conving parintii sa iesim la mall astazi daca am iesit si ieri. Ca ma plictisesc acasa. Raspunsuri urgent!

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Spune-le ca sambata si duminica sunt zilele in care tu esti libera si te poti distra sau relaxa.Sau daca acestia nu vor poti sa iesi cu niste prietene la un suc, o prajitura, o barfa laughing

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Spune-le cat de mult de plictisesti! Si roaga-i frumos sa iesiti undeva, preferabil la un suc, cumparaturi. Incearca sa le zici gen ''E duminica, iar incepe scoala luni vreau putina relaxare in familie'' Bafta! Funda?