| ~AleXa~ a întrebat:

Dupa Paste, parintii vor incepe munca si eu voi sta acasa singura o saptamana. si o sa ma plictisesc, spuneti-mi ce sa fac ca sa nu ma plictisesc. fara cititul! vreau sa fac ceva in casa. astept raspunsuri

10 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Planteaza niste flori.Informeaza-te in legatura cu modul lor de ingrijire.Documenteaza-te in arta aranjarii florilor(ikebana). Pune in practica.

| anad a răspuns:

Daca respingi categoric ideea de citit inseamna ca nu iti place studiul si ar trebui sa iti ocupi timpul cu diferite munci fizice.Incearca deocamdata gatitul, ordinea prin casa si pentru relaxare tv si pc.

| Mya a răspuns:

Cere-le voie parintilor pentru a invita o prietena care sa-ti tina companie.Incercati sa gatiti ceva, va fi distractiv. Dansati, cantati, jucati rummy, carti...lasa-ti deoparte pc-ul si faceti orice, ce v-ar bine-dispune!

| Jonathan a răspuns:

Pai ai putea sa faci ce iti place tie, vorbeste cu prietenii, stai pe net. Incearca sa faci ceva util dar si distractiv. Da o petrecere la tine acasa sau alte chestii

| Christinne a răspuns:

1. Ai putea sa iti redecorezi camerabatting eyelashes mici schimbari, etc.
2. Ai putea sa ai o saptamana dezordonata, pana tarziu pe mess, ziua sa te trezesti fff tarziu, apoi o gurita de aer
3. Ai putea sa iesi caaaaat e ziulica de lunga afara la soare, in cazul in care e soaretongue

| roxxy96 a răspuns:

Cheama o prietena la tine si uitati-va la un film sau stati si barfiti sau jucati monopoly

| ღÐιαναღ a răspuns:

Poti sa te uitzi la tv sa stai pe net...si chestii din-astea
pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Partyyy!:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepe prin ati baga mintile in cap si termina cu internetul asta, invata sa faci de gatesti, sa speli si o sa vezi cum dispare plictiseala. daca mai vrei ideei spune-mi ca te ajut

| mari90 a răspuns:

Eu as zice sa le pregatesti parintilor tai o surpriza pe cand vin de la serviciu o sa se bucure crede-ma la mine a mers