| Chocolattex3 a întrebat:

URGENT! Salut TPU am o mare problema :nu vreau sa merg la revelion cu parintii mei (si nici sora mea nu vrea pentru ca mergem cu colegii si altii necunoscutii. in orice caz nu vrem )...cum pot sa ii conving sa ma lase acasa?crying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta tot incerc si eu sa ii conving pe parinti mei ca am fost chemata de prieteni mei sa stau cu ei si parinti nu ma lasa ...acum simt ca ar fi mai bine daca erau plecati sa pot face ce vreau eu9ei vor sa stau cu ei de revelion iar eu nu vreau si acum m-am certat cu ei din cauza asta) si nu stiu cum sai convingx(crying

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

N-am inteles nimicstraight face pe cine sa convingi? pe parinti? sa te lase acasa? sau pe aia sa nu te cheme cu ei? pune si tu intrebarea mai clar daca vrei raspunsstraight face