| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi editez si eu profilul; adica cum imi schimb poza si numele happy?
Ms. Fundăăă!

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Bunăăă! În partea stângă este un "tabel", scrie "Logat ca MarryAnne16". Dă click pe Editare Profil, la "Nume public(username) e numele tău actual. Şterge-l, scrie numele pe care îl vrei acum. Puţin mai jos, scrie "Selectează imagine profil". Dă click pe "Alege...", alege-ţi poza din calculator, apoi dă "Salvează profilul".

7 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Mulţumesc pentru fundiţă.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Multumesc tuturor pentru raspunsurihappy
Am dat fundiţă de la cine am inţeles cel mai bine dar am dat şi folositor celor care au încercat să ma ajute.; D

pupici.kiss!

| AliceAliceAliceAlice28 a răspuns:

Buna! Vezi ca sus in colt scrie intrebari frecvente., dai click acolo si cauti raspunsul la intrebarea ta(derulezi putin)... funda?

| AnneXp a răspuns:

Vezi in partea stanga unde scrie:
VIzualizare profil, etc...
Dai la Editare profil si acolo poti sa schimbi cele mentionate.
Sper ca te-am ajutat,kiss!
Bye!

| danielb a răspuns:

Http://SPAM starzonemembrii.php?id=7938un
aici gasesti raspunsul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La vizualizare profil acolo dai pe poza si... faci ce vrei

| Darkness02 a răspuns:

Dai la editare profil...in stanga