| Rockett a întrebat:

Cum schimb numele si poza de pe profilul de TPU laughing am cautat si nu gasesc big grin

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

În partea stângă a ecranului apare o coloană (cu litere de culoare portocalie), dai click pe "Editare profil", apoi va apărea datele cu care te-ai înregistrat pe site, dar tu te duci si dai click doar unde scrie "răsfoire". De acolo alegi o imagine de avatar, care o ai deja descărcată în calculatorul tău.
Exemplu: http://i.imgur.com/NB85o3n.png
La sfârșit, NU UITA să dai click pe "Salvare profil", se află imediat sub "răsfoire".

4 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Iti apare in stanga Notificari si te uiti sub vezi ca este o lista scrisa cu portocaliu, dai acolo, la primul cadran de acolo este numele si te uiti mai jos si apare alege fisier, dai pe alege fisier intri in documentul in care ai poze si dai dublu clic pe poza dorita, apoi dai mai jos si vezi ca scrie salveaza si apesi pe salveaza

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Dai clicl pe poza ta, intri pe profil, ai intrebarile la care modifici datele. Tot asa schimbi si poza; adu-ti aminte cum ai procedat cand ai devenit membru.

| TheDifference a răspuns:

Acolo in stanga scrie editare profil.