| FreshKid a întrebat:

Cum imi fac nume pentru mess din ala cu semne si litere trasnite?batting eyelashes [nume: The Fresh Tee]

Răspuns Câştigător
| Elsiane a răspuns:

Deci. Dacă vrei să îți schimbi numele: du-te pe messenger, la opțiunea de sus "Messenger", la opțiunea " My Contact Details" și o să-ți apară niște lucruri: Name, First, Middle, Last, Nickname, Job Title. Tu îți scrii numele la First, adică în dreptunghiul de mai sus de First. Dai "Save & Close", apoi te duci la un utilizator de messenger care e online. Dă pe "Actions" (e la opțiunile de sus), la "Send My Contact Details". Și i le trimiți, când acceptă ai numele schimbat.

6 răspunsuri:
| Ryuuzuka a răspuns:

Dai copy paste daca iti place, le gasesti pe semne hi5 : ٩(-̮̮̃-̃)۶ ڪےThe ₣ř∑sh †ee٩(-̮̮̃-̃)۶ ڪے

| Elsiane a răspuns:

Adică vrei să îți schimbi numele? (spune-mi, dacă da, știu să-ți răspund)

| FreshKid explică (pentru Elsiane):

Da vreau sa-mi schimb numele.

| Alexutsaa14 a răspuns:

Caractere pentru nume daca vrei; happy
۩ ๑ ۞ ♥ ஐ • @ ღ ● ₪ √ ™ № ╬ ~ ξ € ﺕ ≈ ॐ ♪ ® ♂ ♀ û â î ♣ ♠ ◊ εїз ^ + * & % # ¨ o 0 »-> o ¤? ¿ © † ♡ *;**;*NICK AQUI-->NICK AQUINumele tau aici

| ancutageorgiana88ancaaa a răspuns (pentru Alexutsaa14):

Imi poti da si mie caractere pentru numele Anca dar nu de hi5 ceva mai nou, dau funda