| Gufiii a întrebat:

Cum imi fac pe imvu un room care sa-l pot gasi la "chat rooms"?

3 răspunsuri:
| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Intrii pe pagina tahappy,sus in colt gasesti ''account'' dai pe ell si jos ai o lista cauta creare room imvu sau ceva de genu, dai acolo si iti faci dar trebuie sa ai room cumparat, atat funda?

| Alycious a răspuns (pentru TragicantaDeSemintzeRoz):

Nu pricep...eu mi-am creeat un room dar nu stiu cum s-o pun la prima pagina acolo la Romania chiar vreau vizite pe buneeee ajutati-ma plzzzz

| Nadya21 a răspuns:

Poi iti spun cum sa il creezi.dar de gasit nu stiu nici eu.deci intri pe pagina ta de imvu si dai la community--->>>>public rooms Si acolo la manage dai create a new 3d chat room si dai acolo si il creezi funda te rog?