| Fexy a întrebat:

am si eu o intrebare. Sunt vip pe imvu, dar nu stiu cum sa creez un chat rooms. Imi puteti spune si mie? Si nu stiti cum sa creez si room-uri sau obiecte sau altcev? Eu m-am uitat pe youtube si am obs ca apare altfel; trebuie instalat ceva prgram? multumesc :*

Răspuns Câştigător
| kryssstyna a răspuns:

Ca sa faci un chat room trebuie sa intri pe site: www.imvu.com si acolo unde gasesti : credits etc scrie undeva community si dai acolo dupa la chat rooms. completezi ce scrie acolo si gata. si daca vrei sa faci haine trebuie sa fie ceva am uitat cm se cheama ceva de genu : creator de program :-?

4 răspunsuri:
| Zmeura a răspuns:

Nu trebuie pai am impresia ca iti transformi propia casa in room

| Fexy explică:

Oke... chatu l-am facut dar nu stiu cum pot sa pun scena (o am cumparata) big grin

| Fexy explică:

Am reusit... Dar as vrea sa stiu si eu ce program trebuie instalat big grin

| kryssstyna a răspuns:

Scz voiam sa scriu Public Rooms laughing