| crisbebe a întrebat:

Cum imi pot baga internet gratuit pe telefon? nokia c3!
nu wifi sa imi bag cumva si fara sa platesc dar sunt pe cosmote.
funda

4 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Te faci hacker, le spargi reteaua si iti acorzi gratuitati laughing)
serios acum, e imposibil. crezi ca ei isi tin afacerea pe gratuitati? Mai bine iti ei telefon cu wi-fi si mergi in locurile unde gasesti retele gratuite

| Innovation a răspuns:

Acum sa ne gandim si noi logic, ce e moca in Romania? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| haifisch a răspuns:

Nu poti. Daca vrei sa beneficiezi de servicii, trebuie sa platesti. Asta e regula lumii asteia.