| мιcυтѕαααα a întrebat:

Cum imi pot crea o arhiva la mess ca sa imi salvez toate convorbirile? Si dupa ce o creez si o inchid cum pot intra din nou in ea? Multumesc! Funda dau!

3 răspunsuri:
| Monicaツ a răspuns:

Nu trebuie sa-ti creezi, ai deja. Intra la e-mail, la Conversations, sub Inbox. Si acolo gasesti toate convorbirile. happy

| xAllexutsa a răspuns:

Deci, dai sus la mes pe optiunea MESSENGER -> Archive, iar acolo bareaza :Yes, save all of my messages. Si ti se salveaza apoi :*

| adina_8373 a răspuns:

laughing