| Maarriaaa a întrebat:

Este posibil sa se umple arhiva de la mess(versiune 11.5) doar la o anumita persoana? Vreau sa spun ca la celelalte imi arata convorbirile, dar la o anumita persona nu.mi mai arata, decat de acum 2 zile, chiar daca eu am mai vorbit. Si de exemplu, daca inchid fereastra la mess( fara sa dau sign out) si dupa o deschid si dau show recent messages nu imi apare ce am vorbit in urma cu 1 minut, ci doar de acum 2 zile

4 răspunsuri:
| Maarriaaa explică:

Atunci de ce doar la persoana respectiva nu se mai salveaza, si se sterg imediat dupa ce inchid fereastra?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Maarriaaa):

Ai setat u sa se stearga

| Maarriaaa explică (pentru anonim_4396):

Nu am setat, si chiar daca o faceam se stergea la toata lumea, si asta dupa ce ieseam de pe mess

| anonim_4396 a răspuns (pentru Maarriaaa):

Pai da asta se intampla.in cazul tau nu stiu care i treaba