| lobontsa a întrebat:

Cum imi pot creste criticul la jocul organized crime de pe hi5?

4 răspunsuri:
| MiRceA0980 a răspuns:

Critcul nu se creste decat prin armewinking Am jucat jocul in cateva saptamana am facu 170-175 nu stiu Nu am mai intrat pe hi5 si a uitat parola si contulbig grin Da fa-ti un staus gen 2000-3000 viata restul baga la atc si putin apararewinking Si cel mai important lucru O gasca numeroasa 480+

| MiRceA0980 a răspuns:

App poti sa imi dai si o funda daca vreilaughing nu ma supar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Criticu iti creste daca ai gasca mare...asta e sigur da nu stiu la ce foloseste puterea aia cu pumnul

| lobontsa explică:

Pai frate sunt lvl 112 si am cea mai tare arma posibila pentru lvl asta... si am criticu 10 + 4 crying