| Ryuk751 a întrebat:

Sall.scuze de categorie.cum pot face coins(bani) la jocul de pe hi5 organized crime?

2 răspunsuri:
| Twp3w a răspuns:

Trebuie ca sa strangi bani sa cumperi tot felul de terenuri asa ti se strang bani si mai multi inkact iar faci rost de un teren iar cumperi... si in cateva zile sa zicem daca ai vreo 10 terenuri ai foarte multi bani daca nu intri sa-i cheltui... ca poti sa alegi de acolo ca teren sa fie bar, resedinta sau caffe! o zi buna! funda?:X

| marius3lw a răspuns:

Iti zic eu ma prietene

nu stiu laughing))))))))))
da-mi funda big grin