| lucienita a întrebat:

Cum imi pot face o coada si ucrechi de pisica? (UNGENT)

4 răspunsuri:
| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Decupezi 2 urechi de pisica din coperta unui caiet. Apoi le dai cu acoarea neagra cu pensula sau cu creionu de ochi. apoi le pui pe o bentita de par le lipesti si coada de pisica dintr-o haina veche tai forma unei cozi olipesti cu banda izolier de tine:8 pwwp

| ilovemilka a răspuns:

Pai urechile poti sa le decupezi dintr-o bucata de material negru si le umpli cu vata,le cosi pe margini si dupa le lipesti pe o coronita dintr-aia de pus pe capbig grin Iar coada poti sa pui tot asa dintr-un material negru, sau eventual merge si o curea neagra, sau un cordontongue
Succes!:*

| RubikSD a răspuns:

Din hartie urechile, iar coada... nu stiu.

| Swaggiiee a răspuns:

Heii...Deci poti sa tai din carton forma unei urechi de pisica. Ia un material de ce culoare vrei tu si o tai pe modelul cartonului. Apoi infasoara cartonul in material si coase. Dupa ce ai Infasurat coase,, Urechea'' de cordeluta.

La Coada :

Stii? Este geaca cu puf. Poti taia puful si il cosi de pantalon. Sau poti face la fel ca la urechi. Tai un material mai lung si il umpli cu vata, dar nu pui multa...pui mai putina.

FUNDA?