| wizopo a întrebat:

Cum imi pot face rapid si usor funde?

Răspuns Câştigător
| mika a răspuns:

Fii din ce in ce mai activ pe site, si raspunde la intrebari, cu niste raspunsuri inteligente si cu sfaturi bune! bafta

9 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Pai de care funde? tonguetongue

| waXonwaXoff a răspuns:

Daca e vorba de funde virtuale raspunzand bine si frumos la intrebari.
iar daca e vorba despre funde reale gasesti pe youtube.

| IIIx333III a răspuns:

Dand raspunsuri bune, la cat mai multi utilizatori. Funda?big grin

| mika a răspuns:

Ms'pentru funda:*:*:*:*

| 54ndy a răspuns:

Răspunde corect şi scrie la întrebări.

| Mus1k a răspuns:

Incepi prin a-mi da mie una:X

| mihamihaela1234 a răspuns:

Prin raspunsuri inteligente, la obiect si multe!winking

| medgirl a răspuns:

Rapid? imposibil. dar totusi raspunde la foarte multe intrebari, si daca intr-adevar raspunsurile tale vor fi folositoare, vei primi multe fundite, fii sigur!

| Lavy_5428 a răspuns:

Pai... daca ai putin creieras in cap si ajuti multe persoane primesti! Bye! laughing