| RappK a întrebat:

Cum imi pot inchide contul pe TPU?happy

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu trebuie sa il inchizi. pur si simplu nu mai intri, sau intri numai daca o sa mai ai chef vreodata.

14 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Vorbeste cu RalucaTPU, unul dintre adminii acestui site. Dar nu trebuie sa-l inchizi, mai bine nu mai intri ramanand totusi mesajele tale, raspunsurile, gandeste-te ca poate pentru unii au fost folositoare.Succes.

| JeSa a răspuns:

"andym a răspuns:

Injur-o pe Raluca si se rezolva imediat cu inchiderea contului."
andym - acesta[-x nu este sfatwinking
RappKtY - eu zic sa nu pleci de pe site, ca nu se stie niciodata cand vei avea nevoia de un raspuns; oricum iti respect decizia si-ti zic ca, Lora/AlanTigergerid si Criticul, au bine punctat...tongue(e ceea ce ti-as fi spus si euhappy...).
Baftahappy!

| ΔH a răspuns:

Injur-o pe Raluca si se rezolva imediat cu inchiderea contului.

| hamsterx a răspuns:

laughing dar nu-l inchide. lasa`l asa si pur si simplu nu mai intrii niciodata pe site big grin e mai simplu decat credeaitongue

| LoveMusic a răspuns:

rolling on the floor Ce vreti toti sa plecati? raised eyebrows Eu zic sa nu-l inchizi, pur si simplu, nu mai intra. Daca vrei sa-l inchizi poate o sa ajungi sa-ti faci altul.Asa,cand mai ai nevoie doar intrii. AlanTigergerid, bine zis! Nu stiu de ce vreti acum sa plecati raised eyebrows Daca vreti sa va inchideti contul, oameni buni, dupa ce la`ti mai facut?! Succes!

| lifeForJesus a răspuns:

Probabil ca ești dezamăgit, ca mulți alți... spune-mi cine te-a supărat? Ii rezolv eu repede...big grin eu nu am mai intrat de pe 16 noiembrie...

| lifeForJesus a răspuns:

RoZz & MoOv @ La-m făcut din curiozitate... TU nu?

| alexutzu00791 a răspuns:

Nu poti, esti sechestrat pentru totdeauna

| Macho a răspuns:

Gata, ti-am inchis contul.

| moodyblues a răspuns:

Nu stiu ce are site-ul ca eu dupa ce dau logout nu mai pot sa intru in contul meu.ciudat.nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai logout si nu mai intri...simplu nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un scrie " Logat ca RappKtY " mai jos scrie " Logout ". si cand vrei sa intri iti cere adresa yahoo si parola TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu-ti place?

| Rachter a răspuns:

Vezi ca la cont acolo "Logat ca RappKty" jos de tot scrie logout cu o sageata in sus