| Razvan_7138 a întrebat:

Cum se inchide contul de hi5!

Răspuns Câştigător
| LorReen a răspuns:

Deci... Cand esti logat undeva in dreapta sus scrie Mesaje, Cont, Log Out, Anunturi. Click pe Cont si apoi Anulare conthappyCompletezi formularul de mai jos cu adresa ta de e-mail si parola de hi5 si apoi din nou Anulare cont.

Sper ca te-am ajutat! big hug happy

2 răspunsuri:
| Myu a răspuns:

Apesi pe CONT ( dreapta sus unde afiseaza monedele) - in dreptul lacatului unde scrie SETARI CONT e si un buton ANULARE CONT. Apesi pe ala si gata...

| kíddσ_x a răspuns:

Dai sus la cont si dai pe anulare cont. dupa te descurci tu. FundA?