| marya a întrebat:

Cum imi pot schimba nikname-ul la messinger?

Răspuns Câştigător
| KidoSmart a răspuns:

Pai asa:1.intri p mess

2. dai sus unde scrie messenger contacts actions si help

3. dai la actions si alegi optiunea send my contact details

4. dai next iar apoi iti apare o fereastra cu nickname-ul actual si acolo il schimbi

5. apoi dai save& close si gata...bafta

9 răspunsuri:
| Sofffie a răspuns:

Dai clik dreapta pe numele tau, apoi click pe contact details si scrii ce nume vrei tu, apoi ai ave, si gata. Le spui celorlanti sa apese ctrl shift r, ca sa le apara si lor numele tau nou.

| Sin a răspuns:

Sa-ti faci alta adresa.Altcumva nu poti.

| Psihologul a răspuns:

Cauta " My Contact Details " de sus de acolo happy

Răspuns utilizator avertizat
| cristina9716 a răspuns:

Eu mă am şi pe mine în listă şi dau pe numele meu click dreapta şi "Contact Details", apoi în căsuţa cu "Name" scriu ce nume vreau eu. Enter şi gata! big grin Fundă?

Baftă.

| CokoStar a răspuns:

Deasupra pozei tale scrie messenger dai click acolo apoi pe my contact detalies si-l schimbi.

| tedytza10 a răspuns:

Click dreapta pe nick-ul tau, contact details si scrii sus in casutele alea 3 ce nick vrei tongue

fundabatting eyelashes?

| denisadeny12 a răspuns:

Pai dai clik pe avatarul tau apoi iti apare o lista... din acea lista alegi contact detalis si acolo unde scrie name iti pui numele, fundita?

| Rosu16 a răspuns:

E foarte simplu:
Dai pe yahoo si scrie acolo sus messenger, contacts, actions, help.
Dai pe messenger si iti apare o coloana pe care scrie yahoo! insider, my contact delails, my account info. Dai pe my contact details si iti apare o fereastra cu Name: first, middle, last. Stergi numele care l-ai avut pana acum si scrii la Last nikname-ul care il vrei acum.

Succes!happy Sper ac te-am ajutata.