| anonim_4396 a întrebat:

Va rog mult de tot, spuneti-mi si mie cum se poate schimba parola de la id-ul de messinger, pentru ca eu chiar nu stiu si am mare nevoie si daca vreti si pe cea de la hi5...eu chair nu ma pricep! Va salut si va multumesc!

1 răspuns:
| Tanathoos a răspuns:

Daca vrei sa iti schimbi parola de mess logheaza-te pe www.yahoo.com si da click unde apare numele tau scris ingrosat(de cele mai multe ori cu albastru). Acolo ai toate datele si imediat dupa nume apare Password. In casuta cu Password este scris cu negru sau rosu "change". Da click acolo. O sa iti ceara vechea parola, apoi cea noua de doua ori, pentru confimare. Daca nu merge ceva sau mai ai si alte intrebari, intreba-ma :tanatos_me