| violetgirl a întrebat:

Cum imi pun poza la profil si cum dau funda? Cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Dr. Alin a răspuns:

Pai dai la optiunea "Editare profil" si acolo ai o optiune sa-ti uploadezi imagine pentru profil.

5 răspunsuri:
| Oana_5036 a răspuns:

Langa fiecare raspuns e o fundita pe care trebuie sa dai click!

| IlKvK a răspuns:

Ca sa pui poza la profil dai click la editare profil si te uiti unde scrie de imagine si dai click pe BROWSE. Funda o dai unde scrie Declara raspunsul castigator si este o funda. Dai click si ai ales raspunsul.
Succes pe TPU!winking

| FulgerMQ a răspuns:

In stanga dai la editare profil si jos ai obtiunea dea a rasfoi din calculator o poza. big grin
Iar sa dai funda ai in stanga: Declara acest raspuns castigator si dai pe funda.
Funda? te rog! love struck

| anaconda619 a răspuns:

Pentru a pune poza la profil urmeaza urmatori pasi

pe dreapta ai undea scrie editeaza profil intri si acolo apare jos SELECTEAZA IMAGINE PROFIL tu dai alege si iti alegi imaginea dorita si dai SALVEAZA PROFIL

| violetgirl explică:

Scuze... cel mai bun a fost primul