| Jeozelin a întrebat:

Cum iti colorezi soarecele de pe Transformice?(verde, roz, galben dar nu ma refer ca Shaman si ca soarece simplu) cine stie si imi spune e cel mai tareeeeeeeeeeee/cea mai tareeeeeeeeeee plzplzplz! si normal ca dau fundita...

Răspuns Câştigător
| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Uite aici un site:
http://shamancolor.com/ro

7 răspunsuri:
| PrajituricaCuBomboneleColorate a răspuns:

Aa...si nu se poate sa iti colorezi soarecele in intregime.se poate numai ca shaman.winking

| PisicaDragutza3 a răspuns:

Bun. nu se poate decat hainele sa le colorezi dar, ca shaman, trebuie sa salvezi 1000 de soareci sa iesi si dupa sa intri si-ti apare totemul, dupa dai pe el si vezi ca dai pe Color. dupa GATA!

| EllaHaHa a răspuns:

Pai in profilul tau scrie pe undeva pe acolo "soareci salvati" trebuia sa ai peste 1000 de soareci salvati (adica acei soareci care au intrat in gaura cand tu ai fost saman). Daca ai peste 1000 de soareci salvati iti va aparea unde sunt emotiile alea de a dansa a fi suparat de a plange etc o pana albastra dai pe ea si unde scrie culore iti dai ce culoare vrei, iar mai sus iti poti creea un totem pentru saman.

| Vreaji a răspuns:

Daca vrei sa colorezi tot soarecele poti doar pe Heromice pe Transformice nu...

| samicami a răspuns (pentru Vreaji):

Si pe heromice cum colorezi?

| Go3g3 a răspuns:

Cum colorezi sobolanu pe heromice1?

| Magadan_Dan_1980 a răspuns:

/color codc de culoare EX:/color FFFFFF pentru alb