| SerialAdict a întrebat:

Cum iti faci o viata sociala

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Hm, avand in vedere ca sunt ultima persoana pe care ar trebui sa o intrebi, nu iti pot spune decat ca se poate sa reusesti sa iti faci o "viata sociala" cunoscand noi oameni, cu care poti, eventual, lega prietenii, iesind mai mult din casa si cautand persoane cu aceleasi interese ca si tine, persoane cu care sa ai ceva in comun, zic eu.

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

O downloadezi de pe net si apoi o instalezi.
Bafta!

| andreipirca a răspuns:

Lasi Pc-ul deoparte! mai iesi si tu din casa, socializeziwinking

| mihairacu a răspuns:

Stai pe facebook si hi5.