| Razvan1807138078340 a întrebat:

Cum joc fifa 2005 online?

Răspuns Câştigător
| r4uL a răspuns:

Salut Handbal. Scuze ca spun asta dar unii oameni s-ar putea sa cu inteleaga intrebarea ta. Oricum, cred ca ar trebui sa intri pe www.google.ro si sa scrii Fifa 2005, sa downloadezi jocul, apoi sa cauti tot pe www.google.ro Fifa 2005 online patch. Downloadezi patchul si il instalezi in acelasi folder cu jocul. Mult succes. Funda?;;)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si apoi dupa ce downloadez fifa 2005 patch trebuie sa intru in patch sau in fifa... plzzzzz da raspuns

| greenday2001 a răspuns:

Du-te afara si joaca-te cu prietenii tai, nu in fata calculatorului, iti strici mintea si ochii