| BUBULINA a întrebat:

Cum mai puteti descrie un om bland?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Un om pasnic si cu interese crestine, calm, asemanat cu un mielusel, intelept si cugetat.

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Un om de bine, cu un job in voluntariat, spital, cu o viata organizata, cam tipicar si cu o voce molcomahee hee

| claudiea79 a răspuns:

Un om care nu se enerveaza repede. care nu se cearta sa nu se supara pe oamenii. care ajuta oamenii cind au nevoie, care nu se bate.care uraste conflictele si razboiul. un om care este pacifist. care lupta pentru binele omenirii. un om blind nu face rau. nu este egoist, face bine altora.