| XDarkAngel a întrebat:

Cum o/il cheama pe cea/cel mai bun/a prieten/a a/al vostru/voastra?

Prietena mea are un nume simplu si cumun. Si anume: NIMENI.

Răspuns Câştigător
| lifeisperfekt a răspuns:

Eu am o prietena foarte buna pe care ma pot baza oricand si la bine si la rau,ea se numeste Dariana, este cea mai buna prietena a mea si ma simt norocoasa ca am intalnit-o, chiar daca nu suntem pritene de o viata(de vreo 3-4 ani),eu tin enorm la ea si chiar imi pare rau pentru tine(sa nu te simti jignita, Doamne fereste), dar mi se pare frumos sa ai alaturi un prieten pe care sa te poti baza si la bine si la greu...happy

12 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eşti cea mai săracă fiinţă din lume! Fară prieteni...este cumplit!
Pe prietena mea o cheamă Ildiko.

Răspuns utilizator avertizat
| lifeisperfekt a răspuns:

Multumesc frumos pentru ca mi-ai dat fundita si sper ca intr-o zi sa intalnesti si tu o persoana pe care sa te poti baza happy.Eu iti urez succes si sunt sigura ca o sa intalnesti intr-o zi o fata care va zice:Ma simt norocoasa sa o am ca prietena pe XDrkAngel.Mltumesk inca o data happy! Pa!happy

| lifeisperfekt a răspuns:

Si sa mai stii ca eu te ajut oricand cu mare, mare placere!happy

| ღAnaSawakoღ a răspuns:

Ana

| spaikizz a răspuns:

Aaa... Eu chiar o cea mai buna prietena. E cea mai tare din intreaga lume. Stie tot ce gandesc, stie ce sa imi zica si cand sa imi zica...este cea mai buna prietena a mea.

O cheama Eu! happy

| cony1226 a răspuns:

Nimeni nu e de incredere, pana la urma un prieten bun tot te vorbeste pe la spate. Prietena cea mai buna e intotdeauna mama sau iubita! De cele mai multe ori mama!

| master77 a răspuns:

Varamiu cel mai bun prieten. Si la suparare si la betie si la distractie

| ɔɐıɔ a răspuns:

Catalin

| sporu a răspuns:

Pe a mea o cheama Nimenica...e cea mai de gasca si am si un cel mai bun prieten il cheama Mirel happy

| Beibiiis a răspuns:

Are acelasi nume ca prietenul tau!

| MaRCojr a răspuns:

My friend?
Pai il cunosc de la gradinita.eram chiar in clasa cu el.
Apoi am intrat amandoi in aceeasi clasa ...adica in I
Si acum prezentul.a7-a.merge bine
Suntem cei mai buni prieteni
Avem medie chiar sa intram la acelasi liceu si poate avem noroc sa intram in aceeasi clasa
Prieteni la bine si la rau happy