| edi_5630 a întrebat:

Cum il/o cheama pe cel/cea mai bun/buna prieten/prietena a l vostru? big grin

19 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Stef F**karul.Asa il am trecut in telefonlaughing

| AliceHappyGirl a răspuns:

Adriana happy

| Bessame a răspuns:

Catalina

| Rioko a răspuns:

Georgiana :] desi nu i-am spus niciodata asa (nici ea mie) noi pur si simplu ne completam una pe celalata si ne ajutam fara sa ne asteptam ca cealalata sa faca ceva in schimb...
Am si prieteni pe care ii numeam "cei mai buni" dar la o luna dupa asta au disparut... dar ea nuwinking (P. S.: Cred ca maine ii voi spune cat d emult o apreciezhee hee)

| Anduciu a răspuns:

Gabitahappy.

| NUUSTIU a răspuns:

Elena

| Akid a răspuns:

Gabitsssssaaaaaa
@xlove struck
te adorrrrr gabiiiiii

| Cristiana_3603 a răspuns:

Adela

| mariutza a răspuns:

Denisa si Stefan

| Zuzy a răspuns:

Ralucawinkinglove struck.

| ank a răspuns:

Flory.sau Buburuza big grin sau Danoninoolove struck

| mary a răspuns:

Flory. si stiu ca ea e cea mai buna prietena. in timp ce altii m-au lasat de izbeliste ea a fost alaturi de mine si eu de ea. ne spunem una celeilalte totul. (ne stim povestile de dragoste reciproc). pacat ca suntem la licee diferite si stii vorba aia "tot ce-i bun dureaza putin" si cred ca pana la urma n-o sa mai tinem legatura cand o sa terminam liceul

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Gabriela:X::X

| V.v a răspuns:

Sunt 2 si nu cred ca pot sa aleg : Andreea si Cristi.

| Denii_9937 a răspuns:

Aleeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite unii chiar au nevoie de ajutor pe site-ul asta, iar tu intrebi cum o\il chema pe nu stiu cine daca nu ai ce sa intrebi nu intreba ca sa ai ce face.Zau unii sunt prea curiosi.

| rasfaTTatA a răspuns:

Raluca:*:X

| edi_5630 explică:

Dragos si Flavian

| eu_9183 a răspuns:

Seba