| anonim_4396 a întrebat:

Aveti prieten/a cel/cea mai bun/a? Daca da, cum il/o cheama? Si de ce este prietenul/prietena vostru/voastra cea mai buna?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Da am. Una din cele mai bune prietene, poate cea mai buna se numeste Eileen. O consider asa pentru ca atunci cand am o problema, o bucurie sau o deceptie stiu ca pot conta pe sprijinul ei, stiu ca ma asculta si ca intotdeaua imi da un sfat calduros si sincer.Totodata,ne distram super impreuna, iesim la film, in oras, gatim impreuna, avem multe in comun, chiar si aspectul fizic(lumea spune, de cele mai multe ori, ca suntem surori gemenetongue), dar suntem in acelasi timp si diferite, dar ne completam foarte bine.

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cel mai bun prieten al meu este sotul meu. Il cheama Alexandru si e cel mai bun prieten al meu fiindca ma intelege de cele mai multe ori si fiindca lui pot sa-i povestesc despre orice problema pe care o am.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cea mai buna prietena a mea este o fata eliza.motivul pentru care este prietena mea este ca ma ajuta mereu, ma intelege si ne distram de minune impreuna

eileen
| eileen a răspuns:

Am si eu o prietena tare buna, o cheama annahee hee si motivele le-a zis ea, doar ne completam reciprochappy

| andreutz a răspuns:

Da...am un prieten, de vreo 12 ani e cel mai bun prieten al meu...mai degraba ascult de el decat de parinti.pentru mine are un cuvant mai important de zis. pur si simplu ne intelegem bine si nu ne-am certat niciodata de cand ne stim...

| RamonaMn a răspuns:

Daa...prietena cea mai buna se numeste Crina. O cunosc de 6 ani. Ea e my sister happy Cu ea ma simt cel mai bine si simt ca ea e la fel ca mine:ma intelege si stie cand sunt suparata si am nevoie de ajutor.Cand suntem impreuna ne distram la culme (odata eram amn2a imbracate in verde si cineva ne'a spus Masline.ne'am distrat destul de bine atunci).
Stiu ca mereu cand am nevoie de un umar unde sa pot plange pot apela la al ei happy. Orice ar fi ea e cea mai buna :*

Poppz Crynuh

| Bianca26bb a răspuns:

Da, am happy. Prietena mea cea mai buna este Bianca. Ea, chiar de e suparacioasa, o poti considera o pr adevarata. Apoi, tu si Andrada. Tu esti o fata draguta, sociabila si amuzanta (chiar de uneori esti mincinoasa). Andrada este o prietena ajutatoare, destinsa si miloasa etc.
apoi... Denisa! Deny e o fata draguta la randu ei cu care m-am cunoscut incepand din cls. a 5-a. E o fata SUPER, amuzanta si sociabila.
Si, chiar de prietenii mei nu sunt cum vreau eu, ii besk!tongue

| CriSslsa3 a răspuns:

Si eu te besk Bianca.:*big grin.

| christian a răspuns:

Da, am un prieten foarte bun.Il cheama Bogdan si suntem prieteni de cand eram mici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am doua prietene foarte bune ele se numesc iuliana(iulyka) si tanea(taniusha)!
le consider cele mai bune prietene deoarece suntem mereu impreuna si la bine si la rau suntem toate pentru. una si una pentru. toate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Otilia