| anonim_4396 a întrebat:

Cum organizez o petrecere?

Răspuns Câştigător
| Roxana_6190 a răspuns:

Pai. nu zic ca este simplu dar nici imposibil sau greu... Mai intai te gandesti unde sa se tina, pe urma cam cine ar trebui invitat(ai grija sa nu omoti pe cineva important) dar sfatul meu ar fi sa te ajute cineva laughing pe urma comanzi cu o zii iainte sau doua tortul. cumperi tot ce trebuie de mancat dulciuri sucuri si altele si mastii ceva de genul... in invitatii scrii unde se va tine petrecere a cui este ziua de nastere sau onomastica... etc etc. si pe urma ai grija sa le placa mancarea si sa fie cat de cat frumoasa aranjata etc. si PETRECERE!

3 răspunsuri:
| HEYO.ro a răspuns:

Buna! Uite, gasesti aici cateva sfaturi http://www.tpu.ro/timp-liber/cum-sa-organizez-o-petrecere/ :) Succes! Distractie placuta!

| laura_2327 a răspuns:

Cum vrei.....frate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum vreihee hee