| AT a întrebat:

Cum pot avea un iubit pe lady popular? :d

Răspuns Câştigător
| Serena1993 a răspuns:

Trebuie sa stai la discoteca aia cat timp zice acolo(nu joc dar am auzit si eu) in fine...

in primele 2 zile nu prinzihee hee niciunul dar in urmatoarele da.

sper ca te-am ajutathappyhee hee

5 răspunsuri:
| G a răspuns:

Oras > discoteca > flirt
vezi ca trebuie sa indeplinesti anumite conditii (nu trebuie sa ai mai mult/putin de 2 kg fata de greutatea ideala, foamea 0, setea 0, igiena 100, fericirea 120 sau mai mult, pretul hainelor destul de mare) ca sa ai mai multe sanse sa prinzi un iubit. daca nu reusesti deloc in 2 saptamani, in a 14a zi sigur reusesti.

| Adredemesconf a răspuns:

Te duci la discoteca si apesi pe "flirt".

Succes!:*

O zi buna!
happy

| Daiana_1737 a răspuns:

Mergi la club dansezi 15 minute apoi dai GO Flirt!
>big grin

| byutxa a răspuns:

Te duci la club happy

| robertuta a răspuns:

Te duci la club si dau firlt