| user3983371 a întrebat:

Cum pot deschide un portal in alta lume?

23 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Asta e simplu, atunci cind faci orice fel de ritual, chiar cel mai simplu care e sa te rogi.

| Nymphetamine a răspuns:

Te dai de 3 ori peste cap si spui "panda".

| MasterOfDisaster a răspuns:

Iti place barbie si vrei sa deschizi un „portal in alta lume"?

uite de ce copii nu ar trebui sa aiba voie la internet!

| brandiburu a răspuns:

Stiintific vorbind nu ar trebui sa fie imposibil insa tehnica de care dispunem nu ne ajuta deloc. naste-te peste cateva sute de ani si poate vei avea noroc.
am uitat sa precizez ca ar trebui descoperita si lumea aia spre care ai dori portalul, ca sa stii macar unde te duci.

| Luissa123 a răspuns:

... salut andreea astea sunt doar povesti fantastice deci nu o poti face

| BlackAngel a răspuns:

Ce fac desenele din copii... disney chanel-u asta va cam inebuneste...

| Nyghtshadow a răspuns:

Cauta o carte d-asta :)) http://en.wikipedia.org/wiki/Grimoire

| IoanaKincaid a răspuns:

Incearca sa citesti o carte Urban-Fantasy

| xCat a răspuns:

Culca-te si poate o sa ai si visu' asta.Asta-i singura solutie.

| CoLouRsColoUrs a răspuns:

Cu grija si atentie happy

| bkb300 a răspuns:

Simplu iti imaginezi ca esti o vrajitoare profesionista care trece prin multe pentru a deschide un portal intr-o lume pe care o doreesti chiar tu. Poti sa faci asta si perin scris.happy

| Geo17 a răspuns:

Pai' in prumu' rand trebuie sa fii calma.ff calma.
Apoi trebuie fi concentrata.
aaa...si ai grija cu el sa nul scapi se sparga. ca apoi trebuie sa faci altu
si e cam mult de munca...bafta!rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floordoamne doamne...

| FlorinEX a răspuns:

Culca-te si vei intra intr-o noua lume! Lumea Viselor

| AnckPuff a răspuns:

Daca as sti as face-o numai sa scap de lumea asta reasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la doctor.la psihiatru big grin

| TRONGUY222 a răspuns:

Trebuie sa te concentrezi.mai mult.mai mult...mai mult.bine mai puti asa. acum stai 10 ore asa si o sa te trezesti in hannah montana

| BoMbeRmEn a răspuns:

Vai de capu' ei...cum sa postezi o astfel de intrebare?!laughinglaughinglaughing WTF rolling on the floor ce copii nebuni rolling on the floor!

| Viki20 a răspuns:

Serios?straight face

| MetalLover a răspuns:

Cu minteaaa! rolling on the floor. Folosesti toata chackra si o sa poti. rolling on the floor. Cum sa deschizi ma portale? rolling on the floor

| UpsideDown a răspuns:

Ciuperci

| tarceavlad5447 a răspuns:

Ni meni nu poate sati sa-ti raspunda

| alexxa20 a răspuns:

Wtf? Ai mintea intreaga copilo? Cum sa faci asa ceva? Cred ca televizorul e de vina, mai lasa-l.

| scuturcrucile a răspuns:

Construesti o usa iar apoi iti sacrifici parintii si manjesti usa cu sangele lor. Apoi treci prin usa si o sa descoperi ceva minunat