| Razvan10z a întrebat:

VA ROG ajutati-maaaaaaaaaaaaaa! nu stiu cum am facut dar de fiecare data cand vreau sa deschid ceva nu conteaza ce program se deschide portal 2 deci nu conteaza ce program orice program instalat in pc-u meu se deschide cu portal 2 nu stiu ce sa fac VA ROOOOOOOOOOOOG AJUTOOOOOOOR

Răspuns Câştigător
| SecretColors a răspuns:

Incearca sa dai reset la pc si vezi mai exact daca iconita la programul respectiv sa nu fie mascata cu portal 2 si daca nu e inseamna ca ai virusi sau probabil era selectat portal 2 si cand ai intrat in vreon program a intrat in el automat ma rog daca detaliai mai bine iti spuneam mai exact cauza deci succeswinking

| Razvan10z explică (pentru SecretColors):

Cred ca o sa imi reinstalez windousu deci mersi pentru ajutor

1 răspuns: