| vulpitza_9738 a întrebat:

Cum pot deveni creator de haine la imvu?

14 răspunsuri:
| evoke a răspuns:

Pentru a deveni creator, in primul rand trebuie sa-ti cumperi numele. :] Adica sa nu-ti apara la nick ' Guest_ ', iar pentru asta ai nevoie de credite reale, care sunt cam greu de facut.
Iar numele costa 100, 000 si 500, 000 de credite. Uite aici: http://www.imvu.com/shop/avatarnames/
Apoi, cred ca poti devenii creator, de aici: http://www.imvu.com/creators/ Cat despre haine, nu stiu cum sa le faci. :] Din cate am auzit de la prieteni care au vazut sau au auzit si ei de la altii, iti trebuie nu stiu ce program.
In fine. :] Cred ca asta este tot. Dar decat sa faci vreo prostie pentru creditele reale, si sa-ti vina de plata la telefon sau pe cardul de credit o avere, mai bine stai cuminte, si ramai asa cum esti. :]

| αℓγήα ツ a răspuns:

Tre` sa fii vip:]

| MusikOnLife a răspuns:

Pentru a deveni creeator imvu va trebui sa iti cumperi numele de aceea va trebui sa fii vip eu nu sunt vip dar voi fii prin vip hacker ajtept vipul va veni in ktv zile daca vrei te fac vip... flavy_sweet97 baga-l in lista daca te fac eu vip vei putea deveni creeator si iti poti creea hainele tale iti multumesc funda?:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac VIP gratis daca vrei te fac

| Florin_Casi_1994 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hey ma faci vip ma cheama casyanhot

| sasuke529 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma faci si pe mine vip? ma cheama XxGeoXxLemon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma poti face si pe mine vip gratis plzzz! si mai am o intrebare si s-ar putea sa fie ciudata ce e aia o funda in imvu? adica la ce foloseste?

| Soryc a răspuns:

Fac vip pe imvu free...

| AndyCMA a răspuns:

Dar cum faceti vip
Fama si pe mine
Sunt whiteandy3579

| roxanadx a răspuns:

Trebuie sa fii vip si sa iti cumperi nume, daca esti vip si ai nume uite aici te invata :D http://www.imvu.com/creators/education_center.php?tutorial_id=9810056

| xxxdayus1xxx a răspuns:

E simplu pai dai la earn credits si tia pare acolo refer people dai acolo si ati apare trei casute si dai la prima.♥ dupacee♥a trebuie sa.tia pare acolo lucrurile alea si tu construesti haine... dupa ce ai construit hainele esi de la earn credits si intri pe contul tau de imvu. si ati apare ceva acolo care trebuie sa pui preturi la hainile pe care le ai construit si pui tu acolo ce preturi vrei si gata sper ca te-am ajutat succes! ♥♥

| Florin_Casi_1994 a răspuns:

Vreau si eu vip ma cheama casyanhot!

| Mii_Rii_Mii_Rii_1996 a răspuns:

Cum pot deveni creator de haine imvu?