| Andreimessi007 a întrebat:

Cum pot face bani fara sa muncesc :laughing)

Răspuns Câştigător
| UnOmModest a răspuns:

Hei pustiule, inteleg ca esti la varsta in care crezi ca totul iti este permis, dar un lucru iti spun, si nu il mai repet: T-R-E-Z-E-S-T-E-T-E!
O zi buna!

| Andreimessi007 explică (pentru UnOmModest):

Am inteles

| UnOmModest a răspuns (pentru Andreimessi007):

Ma bucur atat de mult ca ai inteles happy.
You see?
A fost greu?
Acum nu te voi sfatui si am sa iti spun, lasa toate prostiile, pune mana pe carte pentru ca pe viitor sa nu suferi de nimic, sufera mai bine acum iar mai tarziu te scalzi in paradis.
Copile, invata ceva care te-ar putea ajuta in viata ACUM! nu mai sta pe ganduri, creeaza-ti un tel un scop in VIATA, pentru ca tine minte: ''Asa cum te comporti cu tine si cu cei din jurul tau asa se va comporta si viata cu tine.''
Deci, sti ce ai de facut, nu te mai plimba de colo colo si pune osu la traba, pentru ca...
Mai tarziu va fi prrea tarziu.
Numai bine.
Succes!
O zi buna!

| Andreimessi007 explică (pentru UnOmModest):

Mersi o zi buna si tie

8 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Ce bine daca se putea asa ceva, nu ar mai fi muncit nimeni

| Smileygirl23 a răspuns:

Te apuci de furat.
ah, stai! si acolo tot un fel de munca e, ca totusi trebuie sa iti pui creierul la contributie ca sa nu te prinda cu garda jos.

| Sinistratu a răspuns:

Deci..."te mulgi" de 3-4 ori pe zi timp de 1-2 saptamani si dupa iti vinzi laptele... faci ceva banisori, dar ramai fara oute si faci omleta din elelaughing.du-te si munceste dracu!

| Láríìśàá a răspuns:

Bună dragă Andrei. Fără să muncești nu poți face bani laughing. Dar uite aici : Te duci într-un magazin dai în cap și furi bani sau fură și tu ce găsești laughing. Baftă :*