| ItsMatrix a întrebat:

Cum Pot face ca toata lumea sa-mi poata da like pe facebook indiferent daca nu il am in lista de prieteni?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Iti faci o pagina de facebook si pui poze cu ceva interesant si o sa ai vizitatori pe pagina!
Succes!

| Morphines a răspuns:

Trebuie să-i ai la prieteni.

| DavidOsam a răspuns:

Postezi totul public.
Cand postezi ceva o sa vezi ca-ti apare "friends", dai acolo si pui pe "public".
Ca sa nu faci asta tot timpul, intri aici: https://www.facebook.com/settings?tab=privacy§ion=composer&view si setezi pe Public.
La pozele deja postate, te duci la ele, dai pe poza, dai Edit si pui pe Public; faci asa la tot ce vrei sa poata primi like indiferent daca e prieten sau nu.