| gabytzu_8613 a întrebat:

Cum pot face cont de facebook cuiva?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici si completeaza campurile http://www.facebook.com/....../index.php
Daca esti cumva logat pe facebook delogheaza-te si apoi intra din nou pe linkul de mai sus.
Bafta!

| FetitaCuOchiVerzi a răspuns:

Pai daca nu esti logat intri aici www.facebook.com si completezi spatiile libere cu datele cui vrei sa ii faci facebook-ul si dupa aia intri pe id si comfirmi inregistrarea pe mail sper ca te-am ajutat FUNDA? Si AnakinSkywalker de ce te iei de el ca poate nu stie poate esti tu mai destept dar asta nu inseamna ca trebuie sa fie toti!

| andresmessi1987 a răspuns:

Intri pe www.facebook.com si completezi spatiile libere de acolo

| TommyHilfiger a răspuns:

Doamne ce intrebare. Cum iti faci si tie numai ca bagi datele lui.

| Dumitru_Grama_1976 a răspuns:

Cum pot face cot