| madutzaioana32 a întrebat:

Cum pot face inimioare si alte semne pe laptop
?

3 răspunsuri:
| adεLііηa a răspuns:

Păi... inimioara :♥ se face aşa :ţii apăsat pe alt si apeşi 3 si îţi faci o inimioară, fata zambareata se face asa : happy sau fata care rade se face asa : laughing, fata care rade pe jos se face asa : rolling on the floor, fata care arata ca esti indragostita se face asa : love struck, fata care se vede ca vrei sa te saruti se face asa : kiss, fata in care faci cu ochiul se face asa :winking si inca mai sunt foarte foarte multe dar nu pot sa le scriu pe toate aici adica sa mii le amintesc pe toate deci mna. Daca vrei nu trebuie sa-mi dai funda. Faci cum vrei.

| rey2013 a răspuns:

Pai intra pe siteul asta si ai ogroaza de chestiii http://www.ymlover.com/simboluri-messenger-2011-si-semne-hi5/ FUNDAA?>

| Boss_Tony_1993 a răspuns:

happy, :*,