| FataCuOchiNegri a întrebat:

Cum pot face semne dinacelea misto... inimioare, stelute. happy

Răspuns Câştigător
| B3happy a răspuns:

Buna! :*
Uite aici :
http://fsymbols.com/generators/tarty/
http://www.cs-gothic.ro/forum/semne-hi5-t2578.html
Sper ca te-am ajutat. Pa, pa!

7 răspunsuri:
| FitaDeVedeta a răspuns:

Buna.sper ca te ajuta acest link http://messenger.msn.com/Resource/Emoticons.aspx funda?

| paulici09 a răspuns:

♥♥♥♥♥♥

| ღSuzyღ a răspuns:

Http://www.symbols-n-emoticons.com/p/facebook-emoticons-list.html site-ul asta e cel mai tare :> dai doar copy-paste;)

| Gouky a răspuns:

Semne hi5 inimioare
--------**♥▒♥**####___####**♥▒♥**
.____**♥▒♥**##____#.#____##**♥▒♥**
.___**♥▒♥**#_______________#**♥▒♥**
.___**♥▒♥**#_____Salut______#**♥▒♥**
.____**♥▒♥ **#____________#**♥▒♥**
. _____**♥▒♥**#__________#**♥▒♥**
. _______**♥▒♥ **#______#**♥▒♥**
. _________**♥▒♥ **#__#**♥▒♥**
. ___________**♥▒♥**#**♥▒♥**
. _____________**♥▒♥♥▒♥**
_______________**♥▒♥**
_________________*♥*

Semne hi5 inimioare

...◢▓◣    ▂◢▓◣
▍▐▓▓▓◣   ◢▓▓▓▎ ▐
▐▀◥▓▓▓▓▍ ◢▓◤  ◥▓▲
▍◢▓▀▓▓▓▌◢▓▂ ◢▓██◣
▐▓▍ ◢▓▓▓▋▓▓▓▓▓◤ ◥██▊
▼▀▓▓▓▓▐▓▓◤ ▓▓◣▂◢███
▲▂▓▓▓▓▼▓▓▓▓▓▓█▀
▐▓▓▓▓◤ ▐▓◣ ▐▓◤  ◥▓◤    ▂▄▅▅▄
▍ ▓◤▄▅■▀▀■▅〓◣▓▲    ◢██████▇◣
▀▓▼ ▼┃   ▀██▇▆▇██◣ ◢█████████
▎◥▼ ▎▍▎     ███████▆█████████▉
◥▐▂ ◥▍▎    █████████████████
▍▎▎ ▎ ▍    ███■■██████████◤
▂▅▄ ◥▎▊ ▎▆▍    ◢■▀    ◥██  ▀■▀▀
████▆▀▌◥■   ◢▀         ▼
▀███▍        ◢◤▇◥   ◢◤
▼          ◢ ▲ ▂◢◤
◥◣▂     ▂◢◤▀ ▼ ◢▓◣
▀▀〓▀〓◣▂▅◤ ▓▓▓◣
▄▅▇▓〓▓▓▓▐▓▓◤ ▂◥▓▍
▂▃  ▆██▀◥▓▓◥◣◥▓▓▍◢██▅     ┃
▍ ▀◥▓▀▓▃▓▓◣  ◢▓◣◥█▆███   ▎
◥◣▂ ◥▓▓▓◤ ◥▓▓▓▓ ▼▀■█◤     ▍
◥▂ ◥▀▓◣▂◢▓▓◤▀▓▓〓◣         ▐
◥▂▃◥◣▀▓▓▓◣▂◢▓▓▓▓▀     ▄◤
▐▅◆ ◢██▇▇▆▆▇▀ ◥▍   ▂▄◤
◥█◢███◤▆████▆◣  ▼▀
▼██▆▇███▀██◣  ▐
◢■██■▀▆█▋ ◥██   ▍
◢◤◢█▇▆▇████◤  ██▍  ▎
▍◢████████◤   █▉  ┃
▍████████▀   ▀◣  ▂◤
▄◤ ██████▀   ◢   ▐▼▀
▍  ▀■▀    ▂▲◢◤▀
◥◣▄▂     ▂▄◢◤

Semne hi5 inimioare
⊙¤ ㊣★☆♀◆◇ ◣◢◥▲▼△▽⊿◤ ◥▆ ▇ █ █ ■ ▓ 回 □ 〓≡ ╝╚╔ ╗╬ ═ ╓ ╩ ┠ ┨┯ ┷┏┓┗ ┛┳⊥﹃﹄┌ ┐└ ┘∟「」↑↓→←↘↙♀♂┇┅ ﹉﹊﹍﹎╭╮╰ ╯ *^_^* ^*^ ^-^ ^_^ ^︵^ ∵∴‖︱ ︳︴﹏﹋﹌ ♂ ♀ ♥ ♡ ☜ ☞ ☎ ☏ ⊙ ◎ ☺ ☻ ► ◄ ▧ ▨ ♨ ◐ ◑ ↔ ↕ ▪ ▫ ☼ ♦ ▀ ▄ █ ▌ ▐ ░ ▒▬ ♦ ◊ ◦ ☼ ♠ ♣ ▣ ▤ ▥ ▦ ▩ ぃ◘ ◙ ◈ ♫ ♬ ♪ ♩ ♭ ♪ の ☆ → あ £ ❤ 。◕‿◕。 ✎ ✟ஐ ≈ ๑۩۩...۩۩๑ ๑۩۞۩๑ ✲ ❈ ➹ ~.~ ◕‿-。 ☀☂☁【】┱ ┲ ❣ ✚ ✪ ✣ ✤ ✥ ✦ ❉❥ ❦ ❧ ❃ ❂ ❁ ❀ ✄ ☪ ☣ ☢ ☠ ☭ ♈ ➸ ✓ ✔ ✕ ✖ ㊚ ㊛ *.:。✿*゚‘゚・✿.。.: *
Semne hi5 inimioare
ð å Å Â ª Ä Á À ã Ã ß Ç ç © ¢ d ð Ð ë é ê è í € £ Ë É Ê È ƒ µ ïí î ì ¡ ¦ Ï Í Î Ì ¿ £ ¿ ñ Ñ o Ø º ° ¤ Õ ๐ O þ Þ ü ú û ù µ Ü Ú Ù ①②③④⑤⑥⑦⑧⑨⑩ ⑪⑫⑬⑭⑮⑯⑰⑱⑲⑳ ⒶⒷⒸⒹⒺⒻ ⒼⒽⒾⒿⓀⓁ ⓂⓃⓄⓅⓆⓇ ⓈⓉⓊⓋⓌⓍ ⓎⓏ ⓐⓑⓒⓓⓔⓕ ⓖⓗⓘⓙⓚⓛ ⓜⓝⓞⓟⓠⓡ ⓢⓣⓤⓥⓦⓧ ⓨⓩ ㊊㊐㊋㊌㊍㊎㊏ ㊐㊑㊒㊓㊔㊕㊖㊗ ㊀㊁㊂㊃㊄㊅㊆ ㊇㊈㊉ ㋡
Semne hi5 inimioare
➸ ❝❞° ﹌﹎ ╱╲ ☁ ₪ ¡ Þ ✱ ௫ μ o(‧"’‧)o 。◕‿◕。 べòべあ ぃ £ ❤ 。◕‿◕。 *^_^* ^*^ ^-^ ^_^ ^︵^ Û × ÿ ¥ æ Æ Œ ® © ™ ¿ ½ ¼ ¾ ¬ ¨ ¯ · « » ¹ ² ³ ‡ † þ Þ ¤ § ک ± ÷ ¦ ◢ ◣ ◥ ◤ ▽ ▓ ▒ ░ Café № @ ㊣ ™ ℡ 凸 の ๑۞๑ ๑۩ﺴ ﺴ۩๑ o(‧"’‧)o ❆ べò⊹⊱⋛⋋ ⋌⋚⊰⊹ ⓛⓞⓥⓔ べ ☀ ☼ ☜ ☞ ⊙® ◈ ♦ ◊ ◦ ◇ ◆ εїз
Semne hi5 inimioare
⊙▂⊙ ⊙0⊙ ⊙︿⊙ ⊙ω⊙ ⊙﹏⊙  ⊙△⊙ ⊙▽⊙ ≧0≦ o(╥﹏╥)o //(ㄒoㄒ)// {{{(>_<}}} ☀ —(•
Semne hi5 inimioare
۩۞۩๑ ♡♪۩ ™ ♡ 美鳥の日タ ♥ ◕。◕ ♡.1 ⊙●○①⊕◎Θ⊙㊣★☆♀◆◇◣◢◥▲▼△▽⊿◤ ◥     ♡.2 ▆ ▇ █ █ ■ ▓ 回 □ 〓≡ ╝╚╔ ╗╬ ═ ╓ ╩ ┠ ┨┯ ┷┏ ♡.3 ┓┗ ┛┳⊥﹃﹄┌ ┐└ ┘∟「」↑↓→←↘↙♀♂┇┅ ﹉﹊﹍﹎╭ ♡.4 ╮╰ ╯ * ^*^ ^-^ ^︵^ ∵∴‖︱ ︳︴﹏﹋﹌︵︶︹︺ ♡.5 【】〖〗@﹕﹗/ " _  ┈━═☆ ┣▇▇▇═─ ♡.7 ゅ≈小鱼≈ゅ 卐  ♡ゞ、 时差 7 or 8 小时`ヅ♡ ◈◇ ♡. ♡.16 ( E___E ) ( $ _ $ ) !( 3__3 )♡.17 (b_d) (*^@^*) ♡.18 ( @^^@) o(‧"‧)o ♡.19 ™ (poftim =) uite si siteul
http://buglibu.blogspot.com/2010/09/semne-hi5-inimioare.html

| adrydeea a răspuns:

Dai shift apoi apasa virgula, ia-ti degetul de pe shift si apasa pe 3(merge doar la fecbook)funda?

| FataCuOchiNegri explică:

@FitaDeVedeta Nu cautam emoticoane... laughing