| Andreyutz a întrebat:

Cum pot face mai multe vizionari si subscribe-uri pe youtube? Daca vreti sa ma ajutati va rog intrati pe http://www.youtube.com/user/RazzorExtreme?feature=mhum
Si uitati-va la clipuri si dati subscribe-uri si comment-uri, va rog frumos.

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Trebuie sa iti faci cat mai multa reclama.
iti sugerez sa stergi video-urile si sa le postezi din nou ca video response la videouri cu multe view-uri.
succes! wave

2 răspunsuri:
| Andreyutz explică:

Am inteles ce vrei sa spui dar as putea sa le postez ca response si fara sa le sterg...ms de idee

| Catalina0 a răspuns:

Iti faci cont aici http://admf.co/? MJMEK9L si poti obtine :
- Free Points
- Facebook Likes
- Facebook Share
- Facebook Followers
- Facebook Post Like
- FB Post Share
- Vkontakte Pages
- Vkontakte Groups
- Google Circles
- Instagram Followers
- Twitter Followers
- Twitter Retweets
- Twitter Favorites
- YouTube Views
- YouTube Subscribe
- YouTube Likes
- Pinterest Followers
- Pinterest Repins
- Pinterest Likes
- Reverbnation Fans
- SoundCloud Follow
- SoundCloud
- StumbleUpon
Nu trebuie sa platesti nimic este cel mai sigur site tot ce trebuie e sa te uiti si tu la videoclipurile celorlati useri care le pun acolo pentru a face puncte gratis