| Debu_Cosmin_1999 a întrebat:

Cum pot face mai multe vizionari si subscribe-uri pe youtube?
Dau funda!
Daca vreti sa ma ajutati va rog intrati pe: https://www.youtube.com/channel/UCApXfF1g4nsYJojL640d1MA

Si uitati-va la clipuri si dati subscribe-uri si comment-uri, va rog frumos.

1 răspuns:
| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Pai, iti trebuie prietenii, daca ai prieteni multi, spune-le sa se aboneze, si sa le zica si prietenilor despre canal, si o sa se faca din ce in ce mai multi, cere o promovare la canalele mari(costa) si cam atat! Bafta