| Miki_5838 a întrebat:

Cum pot face o poza alb negru si doar un anumit obiect din poza colorat?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cel mai usor cu Picasa 3 pe care il poti descarca de aici http://picasa.google.com/ are meniu in limba romana in dreapta ai ''Descărcaţi Picasa 3. 8 '' clik si download! Succes!

| Muflă a răspuns:

Unul din cele enshpe mii de feluri în care poți să faci asta e să faci un layer nou deasupra pozei, să faci totul negru înafară de obiectul pe care-l vrei colorat și să setezi layerul pe "Color". Merge în mai toate programele (Painter, GIMP, Photoshop etc.)

| Lala20 a răspuns:

Cu programul Picasa! Il descarci de pe google. Funda?

| darkhell217 a răspuns:

Cu acdsee

| Radu_5773 a răspuns:

Cu ajutor aplicatii din Photoshop ( Adobe cs4)

Întrebări recente