| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Cum pot edita in Photoscape o poza, astfel incat ea sa fie alb-negru, dar un obiect din acea poza sa fie colorat? De exemplu o poza alb-negru cu un buchet de flori, dintre care o singura floare sa fie colorata?
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Miruna_7873 a răspuns:

Filter->Region(Out of focus)->Grayscale.
Daca vrei sa-ti iasa poza perfecta atunci iti trebuie Photoshop sau Corel Paint Shop Pro.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! As vrea sa stiu si eu cum sa modific poze.Adica vreau sa fie poze before and after. Daca cineva ar putea sa ma ajute.Multumesc!