| Paramore_1504 a întrebat:

Cum pot sa editez o poza in photoscape in care sa fie poza alb negru sau maro sau orice culoare si sa fie ceva colorat. obiect sau nst. orice?

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Nu stiu daca merge in Photoscape, dar picasa sigur iti ofera optiunea asta!

| cipailina a răspuns:

In partea dreapta jos sunt tot felul de patrate, aproximativ 5-6 la numar (nu mai stiu bine), dai pe una dintre ele si ...gata! Imaginea poate fi alb-negru, maro, culorile sa fie inversate etc.
*PS: cand il deschizi dai pe ''Edit'' sau cum scrie in meniu, eu il am in spaniola ''Editar''
Sper ca te-am ajutat happy