| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face png-uri in photoscape, adica sa fac cumva sa le pot pune pe un alt fundal fara sa se vada ce e in spatele pozei, doar o persoana sau un lucru din poza.

Răspuns Câştigător
| ღAngiießăă a răspuns:

Uite. :) www.pixlr.com

3 răspunsuri:
| ღAngiießăă a răspuns:

Bunăăă happy. nu se pot face pnguri pe photoscape. Credemă ştiu pentru că am avut un site cu aşa ceva. happy Designuri şi din astea. Eu foloseam photoshop cs5. Dar mai este un site pe care poţi să faci aşa ceva... Este un program online happy vrei linkul? big grin

| anonim_4396 explică (pentru ღAngiießăă):

Da big grin

| anonim_4396 explică (pentru ღAngiießăă):

Mersi :*

Întrebări recente