| cata_1462 a întrebat:

Cum pot face rost de bani pentru ca sa-mi pot cumpara un iphone? Va rog sa-mi spuneti! am doar 12 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>ani...

Răspuns Câştigător
| tudyzor a răspuns:

La varsta ta incearca sa mergi undeva sa faci publicitate unei firme gen impartit pliante sau ceva.Simplu si te descurci.In ceva timp o sa iti iei un ipod touch pentru ca la varsta ta un iPhone te depaseste.

4 răspunsuri:
| saidlaura a răspuns:

Si eu am 12 ani si am iphone l-am primit de la parinti mei.de ce nu ii rogi pe ei? si daca nu cum a zis tudyzor incearca sa faci ceva simplu

| tudyzor a răspuns:

La varsta asta mai bine iti iei un ipod touch.

| cata_1462 explică:

Cum asi putea sa-mi iau un ipod tough

| Alyy_8165 a răspuns:

Pai si iti trebuie iphone la 12 ani?
nici nu iti incape in mana.laughing