| lifecta a întrebat:

Daca ati avea acum bani necesari pentru un iphone 4s nou, vi l-ati cumpara chiar acum?

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

M-am saturat de cate telefoane am stricat. daca as avea banii aia mi-as cumpara niste scutiri sau as pune pe cineva sa-mi scrie o invoire ceva si as pleca cu prietena cateva zile la munte.

| AlleSss a răspuns:

Heiii.
Sincer, eu una, în loc de Iphone 4s, mi.aș lua Samsung Galaxy s3. big grin.
Depinde și de tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Sarai a răspuns:

Eu da, dar as avea grija de el pentru ca e foarte fragil happy

| Raull7 a răspuns:

Nu mai bine ai face altceva cu banii aceia..sau...poti sa iti iei ceva de care sa te folosesti mult mai mult happy

| ukukuku a răspuns:

Eu nu mi-as cumpara. Adevarul este ca este un telefon foarte bun happy dar e si foarte scump si daca il dai pe jos e prafstraight face si ai dat si o gramada de binii pe el!happy
Deci nu are rost.
Iar daca iti doresti un Iphone cu adevarat iti recomand sa iei de pe Okazii.