| doKKz a întrebat:

Cum pot face rost de monede hi5 gratuit cat mai repede? La castiga monede nu sunt oferte gratuite, iar cand sunt sunt prea putine si da si putine monede. Help!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ce este cel mai important la bara HI5? Sa o stresezi cat mai mult(adica sa ai cautari multe pe google pri ea) degeaba o folosesti de cateva ori pe zi (daca observi in momentul folosirii se aud niste zdranganeli de bani-e faptul ca ea functioneaza). In final ea trebuie accesata des! nu stiu cat de des dar cred ca de cateva sute de ori pe zi! Sper ca m-ai inteles!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Descarca bara de cautare HI5 si foloseste-o in browserul tau si vei castiga monede in functie de cat o folosesti!

| doKKz explică:

Nelul : nu stiu cum sa o folosesc. am folosit-o 4 zile. adica dadeam acolo sa ma duc la jocuri etc si nu mi-a dat nimic.

alexuta : unde sa dau pe +0. ce poza sa votez?

| doKKz explică:

Ok. Multumesc! Ai fundita tongue